Italiana

Logowanie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Restuaracja Italiana

ul. Żołnierska 43
10-560 Olsztyn
tel. 89 533 66 99

Dzisiaj otwarte

od 12:00 do 22:00

Dzisiaj dowozimy

od 12:00 do 21:30

zobacz dla wszystkich dni

Zobacz też

Pizzeria zintegrowana z systemem Mimbu.pl, to lokal, który umożliwia internautom zamawianie dań online, za pośrednictwem systemu Mimbu.pl.
Nasz system oferuje dwa poziomy integracji:
- Gold (złoty)
- Silver (srebrny)

Wersje integracji różnią się pod względem zastosowanej technologii, jednak to, co najbardziej interesuje użytkownika systemu, to różnice funkcjonalne. Pod względem funkcjonalnym obie wersje różnią się tylko sposobem, w jaki użytkownik jest informowany o statusie jego zamówienia.

gold W wersji Gold, użytkownik po złożeniu zamówienia informowany jest o szacowanym przez obsługę lokalu czasie realizacji jego zamówienia, a także na bieżąco ma podgląd zmian statusu zamówienia, który zmienia się w konsekwencji działań kucharza w lokalu.

silver W wersji Silver, użytkownik otrzymuje potwierdzenie, że jego zamówienie znajduje się w lokalu, po czym informowany jest o szacowanym przez obsługę lokalu czasie oczekiwania. Informację o statusie zamówienia są niedostępne. Poziom integracji Silver jest pod względem funkcjonalnym podobny do złożenia zamówienia telefonicznie – składamy zamówienie i czekamy aż zamówione produkty do nas przyjadą.